Na zachód od 3. budynku, 3. piętro, park przemysłowy Li jincheng, miasto MinZhi, dzielnica LongHua, miasto Shenzhen, prowincja Guang Dong, 518000, Chiny
Dom ProduktyDrukarka dziennika

Skaner kodów kreskowych Przewodowy laserowy czytnik kodów kreskowych 1D z automatycznym ciągłym skanowaniem

Skaner kodów kreskowych Przewodowy laserowy czytnik kodów kreskowych 1D z automatycznym ciągłym skanowaniem

Barcode Scanner Wired Laser 1D Bar Code Reader With Automatic Continuous Scanning

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: MASUNG
Orzecznictwo: CE/ROHS
Numer modelu: MS-7300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: MOQ 1PCS
Cena: $1-113 Per piece
Szczegóły pakowania: Piana + karton
Czas dostawy: 3-4 dni robocze
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Kiosk z wyświetlaczem dotykowym, wielokierunkowy skaner kodów kreskowych 2D, 10,1-calowy bez wentyla typu: Skaner kodów kreskowych, kołowrót czytnik kodów kreskowych, moduł skanujący
Czas dostawy: 3-4 dni robocze Szczegóły produktu: Miejsce pochodzenia: marka CHINY: Masung

Skaner kodów kreskowych Przewodowy laserowy czytnik kodów kreskowych 1D z automatycznym ciągłym skanowaniem do POS PC Laptop Plug and Play
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu skanującego: CMOS Typ interfejsu: USB, COM
Rozdzielczość optyczna: 640 pikseli (w poziomie) * 480 pikseli (w pionie) Czujnik obrazu: Stosunek (5: 4)
Umiejętność czytania: Standard 1D / 2D Code Tryb skanowania: Tryb automatycznego wykrywania
Głębia koloru: 32-bitowy Szybkość skanowania: 1/200 Sec
Obsługiwany system: Linux, Android, Windows XP. 7, 8, 10, MAC Typ skanu: QR 1D / 2D

Cechy:
Skaner kodów kreskowych USB o zwiększonej dokładności, dokładność skanowania może wzrosnąć o 30%, szybkość skanowania: 200 razy na sekundę - Potężna zdolność dekodowania: Może skanować wszystkie kody kreskowe 1D, w tym Code11, Code39, Code93, Code32, Code128, Coda Bar, UPC-A , UPC-E, EAN-8, EAN-13, JAN.EAN / UPC Add-on2 / 5 MSI / Plessey, Telepen and China Kod pocztowy, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, nawet uszkodzone, porysowane, pomarszczone i inne kody kreskowe niskiej jakości - Plug and Play: nie wymaga sterownika ani aplikacji, połączenie przewodowe kablem USB 2.0, wystarczy włożyć kabel danych do komputera lub kasy, dźwięk „di, di” przypomni Ci, że parowanie zostało zakończone, a następnie możesz rozpocząć skanowanie - Zaprojektowany do użytku z wysoką częstotliwością: Trigger życia ponad 5 milionów razy, szybkie odbicie i cicha praca dla lepszego doświadczenia; ten kod kreskowy może działać normalnie po kilku swobodnych spadkach z wysokości 1,5 m - Szeroki zakres zastosowania: Może być stosowany w supermarkecie, magazynie, bibliotece, księgarni, służbie zdrowia do zarządzania plikami, śledzenia zapasów i POS (punkt sprzedaży) itp.
Nasza firma

(W dalszej części zwany MASUNG)

MASUNG to jedno z innowacyjnych technologicznie przedsiębiorstw zajmujących się drukarkami pokwitowań w zakresie projektowania, produkcji, marketingu i
usługi, nasze główne produkty obejmują drukarkę kioskową, drukarkę mobilną, drukarkę POS, drukarkę bezprzewodową, drukarkę panelową i
drukarka specjalnego typu. Te drukarki są szeroko stosowane w różnych branżach, w tym w handlu, finansach, gastronomii, usługach pocztowych, telekomunikacyjnych, transporcie, medycynie, pojazdach i innych.
Firma MASUNG została założona w 2002 roku i zarejestrowana w 2006 roku. Jej marka jest taka sama jak nazwa „MASUNG”. Siedziba firmy znajduje się w mieście Shenzhen, tutaj również zbudowaliśmy bazę projektową i produkcyjną, prowadziliśmy własne fabryki obróbki obwodów drukowanych i maszyn. Pierwsza firma oddziałowa MASUNG powstała w 2008 roku w Hongkongu. Przez lata rozwoju MASUNG prowadził przedstawicielstwa w chińskich miastach krajowych, w tym w Pekinie, Szanghaju, Kantonie, Wu Han i tak dalej. Tymczasem nasze produkty działały również na rynkach międzynarodowych.
MASUNG ma wgląd w wymagania klientów dotyczące drukarek i co miesiąc wprowadza nowe produkty.

FAQ

1. Czy produkt jest stabilny?

Odp .: Aspekt programu: Po latach kumulacji program jest bardzo dojrzały, a bitowy poziom błędu jest równoważny z poziomem importowanych produktów, sięgając 15 milionów.

Sprzęt: Płyta główna przyjmuje materiał specyfikacji pracy, a powierzchnia płyty jest ekranowana i malowana. W porównaniu z odpowiednikami w projektowaniu sprzętu i materiałach,

Zwróć uwagę, aby dodatkowo zapewnić stabilność produktu

Zobowiązanie do rocznej bezpłatnej wymiany (z wyjątkiem szkód spowodowanych przez człowieka)

2. Jaka jest polityka posprzedażna?

Bezpłatna wymiana całej maszyny w ciągu 1 roku (z wyjątkiem uszkodzeń spowodowanych przez człowieka)

3. W dzisiejszych czasach krajowy rynek kodów QR wydaje się odrabiać zadania domowe?

Domowe wydaje się robić wiele domów, wiele nie ma technologii rdzenia, po prostu uruchomiono fabrykę materiałów ściernych, nie ma więcej niż 10 podstawowych technologii dekodowania i jest zoptymalizowanych.

4. Czy masz podstawową technologię?

Mamy wspólne badania i rozwój z najlepszymi krajowymi firmami zajmującymi się algorytmami (ze wspólnymi książkami programistycznymi, ciesz się prawami własności intelektualnej)

5. Jakie są twoje mocne strony?

Jesteśmy w stanie przetrwać i nadal się rozwijać przez wiele lat. Jest to nasze ciągłe rozumienie rynku klientów i chęć inwestowania w ciągłe badania i rozwój w celu ciągłego zaspokajania specjalnych potrzeb naszych klientów. Taki jest również cel naszego sprzętu do kodów kreskowych. Na przykład MS-20 lub MS-21 jest rzadko spotykany na rynku dla szerokiego napięcia i szerokiej temperatury; ma 485 i interfejs Wiegand; jest to także rzadki moduł, który rozpoznaje 2000 znaków.

Materiały dobierane są zgodnie z wymogami regulaminu pracy, płytka PCB jest używana jako warstwa ekranująca, fabryka testuje starzenie przez 24 godziny, a linia ekranująca jest dodawana. Nie wahaj się podnosić kosztów, aby zapewnić stabilność produktu i zmniejszyć koszty utrzymania klienta.

Dostosowane wymagania to także nasze atuty. Mamy własną pracę zespołową nad algorytmami, własną linię łatek i własną linię montażową.

6. Czy jest więcej napraw?

W ubiegłym roku ogólny wskaźnik napraw wyniósł mniej niż 3 ‰

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Masung Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: vicky fang

Tel: +8615112550997

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty